Prekės

Gamintojai

Naujienlaiškis

Facebook

GARANTIJOS

Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai. Prekei, sugedusiai nepasibaigus garantiniam laikotarpiui, remontas atliekamas nemokamai. 
Garantinis laikotarpis yra nurodytas garantiniame talone. Jei garantinis laikotarpis yra pasibaigęs, prekė nėra priimama garantiniam remontui.
Sugedus prekei, dėl garantinio remonto atlikimo reikia teirautis telefonu, arba nuvykti adresu, nurodytu garantiniame talone.
Pateikdami prekę remontui, būtinai pateikite galiojantį prekės garantinį taloną.
Remontas atliekamas pagal gamintojo serviso dokumentaciją arba pirkimo dokumentą

 

Gamintojas - Oficialus gamintojo serviso centras
AOC -> ITTC
APC -> Techna Orbis
Acer -> ServiceNet
Acme -> Servisa ICT, UAB
Jonavos g. 196, Kaunas, tel.: +370 37 329 000
S. Žukausko g. 39, Vilnius, tel.: + 370 5 210 11 60
Asus -> Servisa ICT, UAB
Jonavos g. 196, Kaunas, tel.: +370 37 329 000
S. Žukausko g. 39, Vilnius, tel.: + 370 5 210 11 60
BTC -> ServiceNet
Belinea -> ServiceNet
BenQ -> ServiceNet
Brother Servisa ICT, UAB
Jonavos g. 196, Kaunas, tel.: +370 37 329 000
S. Žukausko g. 39, Vilnius, tel.: + 370 5 210 11 60
CAV -> ServiceNet
CTX -> ServiceNet
Canon -> Canon serviso centrai
D-Link -> D-Link Baltija Žirmūnų g. 139-322 Vilnius
Tel/Faks.: +370 5 2363629 Mob. tel. Nr.: +370 61859190 Dell -> ITTC
UAB „Servisa ICT” tapo autorizuotu „Dell” serviso centru
UAB „Servisa ICT” tapo vieno didžiausių kompiuterių gamintojų, JAV kompanijos „Dell”, autorizuotu serviso centru (Dell Authorised service provider – DASP).
Sutartis aprėpia namams (consumer) skirtų ir verslui (commercial) skirtų „Dell” gaminių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje.
Electrolux -> Electrolux serviso centrai
Epson -> ServiceNet
Fujitsu-Siemens -> ServiceNet
Fuji -> FujiFilm Lietuva
HP-Compaq -> HP-Compaq serviso centrai
Hannspree Servisa ICT, UAB
Jonavos g. 196, Kaunas, tel.: +370 37 329 000 S. Žukausko g. 39, Vilnius, tel.: + 370 5 210 11 60
Hitachi -> ServiceNet
Hyunday -> ServiceNet
IBM -> IBM serviso centrai
IBM -> ServiceNet
Iiyama Servisa ICT, UAB
Jonavos g. 196, Kaunas, tel.: +370 37 329 000 S. Žukausko g. 39, Vilnius, tel.: + 370 5 210 11 60 LG monitoriai -> ServiceNet
Lexmark -> ServiceNet
Mag Servisa ICT, UAB Jonavos g. 196, Kaunas, tel.: +370 37 329 000 S. Žukausko g. 39, Vilnius, tel.: + 370 5 210 11 60 Minolta -> Minolta
NEC monitoriai -> ServiceNet
Nikon -> Vilbra
Nokia -> MTTC
Olympus foto aparatai Olympus
Orvaldi -> ServiceNet
Panasonic -> Panasonic serviso centrai
Pentax Vilbra
Philips -> ServiceNet
Proview Servisa ICT, UAB Jonavos g. 196, Kaunas, tel.: +370 37 329 000 S. Žukausko g. 39, Vilnius, tel.: + 370 5 210 11 60 Sampo -> ServiceNet
Samsung mobilūs telefonai ITTC
Samsung mobilūs telefonai -> MTTC
Samsung monitoriai -> ServiceNet
Samsung spausdintuvai -> ServiceNet
Samsung -> Samsung serviso centrai
Sanyo Servisa ICT, UAB
Jonavos g. 196, Kaunas, tel.: +370 37 329 000 S. Žukausko g. 39, Vilnius, tel.: + 370 5 210 11 60
Siemens mobilūs telefonai CCS
Sony Video G.Šneiderio el. i. - Klaipėda Dubysos g. 31A 8-46-340758
Sony Video -> Ogmios Pulsas
Sony -> Video Radosatas
Sony monitoriai -> ITTC
Sony -> Sony serviso centrai

Baltic Continent
P.Luksio g.23, LT09132 Vilnius
370-527 41 788 priemimas@balticcontinent.lt

ATEA
Savanorių Ave.178A, LT44150 Kaunas
370-374 00 036 service@atea.lt

Emtoservis
Ateities str.10, LT08303 Vilnius
370-527 37 368 svc@technocentras.lt

G.Šneiderio EL.I.
Dubysos 31A, LT91181 Klaipėda
370-463 40 758 service@eris.lt

Toshiba -> ServiceNet
ViewSonic -> Milesta
Xerox Servisa ICT, UAB Jonavos g. 196, Kaunas, tel.: +370 37 329 000 S. Žukausko g. 39, Vilnius, tel.: + 370 5 210 11 60
Xoro -> ServiceNet
3M -> 3M
Baltic Continent serviso centrai – kvalifikuota garantinė ir pogarantinė prietaisų priežiūra
Mūsų serviso centrai atestuoti žymiausių

Paslaugų teikėjai įgalioti taisyti Electrolux, AEG, ZANUSSI buitinius prietaisus

ALYTUS, UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
ALYTUS, "Aldetava", UAB, Suvalkų g. 53 (315)72427
ALYTUS, Rimgaudo Sauliaus ĮI, Jaunimo g. 53, (315)27779
Ariogala, "Breata", R.Butėno ĮI, Šaltupio g. 14, (614) 76764
DRUSKININKAI, R. Razvinavičiaus IĮ, Taikos 4, m.tel. 861012696, tel. (313)56620
KAUNAS, S.Martyšiaus IĮ, Statybininkų 7a, tel. (37)778610, m.tel. 869947355
KAUNAS, "Telepaslauga" UAB, Draugystės g-vė 19, (37)352700
UAB "AG SERVICE", Kalantos 32, nem.l. 880077577, tel. (37)330187, m.tel. 860692222
KAIŠIADORYS, UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
KĖDAINIAI, UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
KĖDAINIAI, Arūnas Orintas, Melioratorių g. 2A, (347)33147
A.Orintas, Melioratorių 2A, Vilainiai, tel. (347)67333,33147, m.tel. 869835219
RASEINIAI, UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
IĮ "Servira", Vilniaus 99a, tel. (428)53850
KLAIPĖDA, L.Zinkaus PĮ, Dubysos 58, tel. (46)346101, m.tel. 868742047
UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
GARGŽDAI, UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
MARIJAMPOLĖ, A.Lelešiaus PĮ, Draugystės 10a, tel. (343)74520, m.tel. 868683996
ŠAKIŲ r.,LUKŠIAI, V.Biliutavičiaus IĮ, Draugystės 5, tel. (345)44435, m.tel. 861029464
PANEVĖŽYS, V.Diliūno IĮ, Valstiečių 14, tel. (45)449755, m.tel. 869880858
UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
BIRŽAI, UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
R.Brazdžiaus IĮ "Era", Kalpoko g. 31, m.tel. 869873238
ŠIAULIAI, Šiaulių buitinių paslaugų centras, Tilžės 36, tel. (41)428732
TAURAGĖ, R.Rimkaus paslaugų įmonė, T.Vaižganto 76, tel. (446)61513
TELŠIAI, UAB "Telšių buitis", Luokės 41a, tel. (444)33432, 78282
UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
MAŽEIKIAI, UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
MAŽEIKIAI,"Telšių buitis", UAB, Sedos g. 33, (443)75860
UTENA, UAB "AG SERVICE", nem.l. 880077577, m.tel. 860692222, tel. 837330187
VILNIUS, Electrolux technikos aptarnavimo centras, UAB "Vivlasta", Žirmūnų 67
tel. (5)2780607, m.tel. 868654853, 868654855
UAB "AG SERVICE", Taikos 259, tel. (5)2300363, (5)2300364, nem.l. 880077577
UKMERGĖ, L.Matačiūnas, m.tel. 861227820, tel. (340)47668


Papildomi garantinio aptarnavimo centrai

Alytus R.Sauliaus IĮ Jaunimo g. 70-2 8 315 2 77 79
Alytus UAB "Kardomas" Ulonų g. 33 8 315 7 45 50
Biržai R. Vasiliausko Įm. "Vitreda" Sodų g. 8 8 450 35188
Ignalina S.Klevinskio įm. Kazitiškio km. 8 698 4 94 17
Kaunas UAB "Auksetas" Utenos g.12 8 37 33 16 40
Kaunas UAB "Trajektorija" Gedimino g. 2-2 8 37 20 86 40
Klaipėda G.Šneiderio El. Į Dubysos g. 31A 8 46 34 07 58
Klaipėda R.Vilimo įm. "Šalna" Šilutės pl. 101A 8 46 32 53 25
Klaipėda, Valdo Tumėno ĮI, Birutės g. 2-205, (46)380199
Klaipėda, L.Zinkaus ĮI, Dubysos 58, (46)346101
Marijampolė V.Miškinio I.įm. Lietuvninkų g. 4A 8 343 5 42 93
Marijampolė, "Cosinus" Vidmanto Rugeniaus ĮI, Gedimino g. 26, (343)92539
Mažeikiai UAB "Radio Aidas" Vasario 16-osios g. 1 8 443 2 52 61
Panevėžys A.Budrio IĮ Dariaus ir Girėno g. 4 8 45 51 84 58
Panevėžys A.Sadausko IĮ Staniūnų g. 66 8 45 43 96 87
Panevėžys, Arūno Boriso ĮI, Pilėnų 30-19, (45)570796
Raseiniai S.Vosocko telerad. Taisykla Vilniaus g. 49 8 428 5 21 80
Rokiškis D.Mičelienės I.įm. Taikos g. 23-98 8 688 1 45 81
Šiauliai UAB "Elektroteka" Dainų g. 51A 8 41 55 26 93
Šiauliai UAB "Šiaulių buitinių paslaugų centras" Tilžės g. 36 8 41 42 87 32
Tauragė V.Strumylos pasl. Įm. Bendrabučio g. 2-12 8 446 7 00 13
Tauragė R.Rimkaus paslaugų įm. J.Tumo Vaižganto g. 76 8 446 6 15 13
Telšiai G.Virkečio buit.priet. taisykla Plungės g. 33 8 444 5 21 71
Telšiai UAB "Telšių buitis" Luokės g. 41A 8 444 3 34 32
Ukmergė D. Jablonskienės I.įm. Bažnyčios g. 30 8 676 3 68 62
Utena S.Katino I.įm. Maironio g. 4 8 389 6 16 80
Utena UAB "Utenos technika" Maironio g. 4 8 389 5 34 16
Vilnius UAB "Vektech" Matulaičio aikštė 5 8 5 238 82 89
Vilnius UAB "BALTIC CONTINENT" (centrinė būstinė) Graičiūno g. 1 8 5 264 92 63

UAB “SERVISA ICT” Kauno centrinis serviso skyrius persikelia į naujas patalpas! Nuo šiol mielai Jūsų lauksime šiais adresais:

Savanorių pr. 192/ J. Žemgulio g. 8,
LT-44151, Kaunas
tel. +370 37 329 000
nuo 2010 rugsėjo 1d.
UAB „Servisa ICT” tapo autorizuotu „Benq” monitorių serviso centru

UAB „Servisa ICT”-
tapo tarptautiniu mastu pripažintos skaitmeninio gyvenimo ir
stiliaus inovacijų tiekėjos bendrovės „BenQ“ monitorių autorizuotu serviso centru.

Sutartis aprėpia monitorių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje.
Daugiau informacijos apie ICT: www.servisaict.lt
UAB “SERVISA ICT” Vilniaus filialo adresas nesikeičia:

S. Žukausko g. 39,
LT-09130, Vilnius
tel. + 370 5 210 11 60

Taip pat norime priminti, kad UAB “SERVISA ICT” atlieka garantinį, pogarantinį ir negarantinį aptarnavimą šių gamintojų produkcijai: Apple, Asus, Brother, Canon, Hannspree, LG, Samsung, ACME, Xerox ir kitų.

Autorizuoti Apple serviso centrai:

iDeal
Čiurlionio g. 19, Vilnius
Tel: (8~5) 265 2215
Faks: (8~5) 265 2216
info@idealsolution.lt
Darbo laikas:
I-V: 10:00 – 19:00

Servisa ICT
Savanorių pr. 192 / Žemgulio g. 8, Kaunas
Tel: (8~37) 328 997
Faks: (8~37) 328 501
service@servisaict.lt
Darbo laikas:
I-V: 09:00 – 18:00 Servisa ICT
Geležinio Vilko g. 6A, Vilnius
Tel: (8~5) 210 11 60
Faks: (8~5) 210 11 60
vilnius@servisaict.lt
Darbo laikas:
I-V: 09:00 – 18:00

Blue Bridge
J. Jasinskio 16A, Vilnius
Tel: (8~5) 252 6020
Faks: (8~5) 252 6069
support@bluebridge.lt
Darbo laikas:
I-IV: 08:00 – 17:00
V: 08:00 - 16:00

Olympus serviso centras:

UAB Olympus Lietuva Šeškinės 55A, Vilnius, LT-07159 Lietuva tel. 8 (5) 2330021, 8 (5) 2395467

Canon serviso centrai:
UAB Sergita Konstitucijos pr. 13, Vilnius Tel. 8 (5) 2756629

UAB Servisa ICT Jonavos g. 196, Kaunas Tel. 8 (37) 329000
S.Žukausko g.39, Vilnius Tel. 8(5)2101160
UAB Vilbros prekyba Švitrigailos g. 11B, Vilnius Tel. 8 (5) 2394130, 8 (5) 2394105

Panasonic serviso centrai:

UAB Elpa ir partneriai Birutės g. 2, LT-91203 Klaipėda Tel. 8 (46) 411373
UAB Emtoservis Žirmūnų g. 67, LT-09112 Vilnius Tel. 8 (5) 2771764
UAB Mikrodelta Kęstučio g. 71, LT-44300 Kaunas Tel. 8 (37) 209452
UAB Ogmios pulsas P. Lukšio g. 23, LT-09132 Vilnius Tel. 8 (5) 2741766
UAB Panalita T. Ševčenkos g. 16a, LT-03111 Vilnius Tel.8 (5) 2395080
UAB Radosatas Kuršių g. 34, LT-48144 Kaunas Tel. 8 (37) 337055
UAB Trajektorija Gedimino g. 2, LT-44318 Kaunas Tel. 8(37) 321136

Sony serviso centrai:

UAB Ogmios Pulsas P. Lukšio g. 23, Vilnius Tel. 8 (5) 2741766
UAB Radosatas Kuršių g. 34, LT-48144 Kaunas Tel. 8 (37) 337055
G. Šneiderio el. i. Dubysos g. 31A, Klaipėda Tel. 8 (46) 340758
Kodak serviso centras:

UAB Prekybos namai “D.W.K.” Pelesos g. 3, LT02115 Vilnius Tel. 8 (5) 2383390

Samsung serviso centrai:

ITTC Aušros, 15a, Šiauliai Tel. 8 (41) 525212
Sonex Verslo g. 6, Vilnius Tel. 8 (5) 2397830
Sonex Savanorių pr. 282a, Kaunas Tel. 8 (37) 400035

Nikon serviso centras:

UAB "AG Service" Taikos g. 259, Vilnius Tel. 8 (5) 2300363 , 8 (5) 2761682 GSM: +370 676 22886
UAB Vilbros prekyba Švitrigailos g. 11B, Vilnius Tel. 8 (5) 2394130, 8 (5) 2394105

Pentax serviso centras:

UAB Vilbros prekyba Švitrigailos g. 11B, Vilnius Tel. 8 (5) 2394130, 8 (5) 2394105

FujiFilm serviso centras:

UAB "Fujifilm Lietuva" Gerosios Vilties g. 38, Vilnius Tel. 8 (5) 2139864

Casio serviso centras:
Dell techninis centras
UAB „DS Distribution" Verkių 29, KORPUSAS 14 (Šiaurės miestelis), LT-09108 Vilnius Tel. +37052762151


Sharp techniniai centrai:


AVEC LIT
Svitrigailos 5/17-30 2009 Vilnius
Phone: +370 5 213 55 08
Fax: +370 5 213 55 08
LCD TV
Projector, Professional LCD Monitor
--------------------------------------------------------------------------------
DAIVITA
T.Sevcenkos str. 19 03111 Vilnius
Phone: +370 5 233 83 18
Fax: +370 5 213 37 39
Copier / MFD, Fax, Calculators
--------------------------------------------------------------------------------
JSC ELEKTROMARKTAS
Parodu str. 1 04133 Vilnius
Phone: + 370 5 270 60 50
Fax: + 370 32 70 60 45
LCD TV, Audio Vision, MWO, Refrigerator
--------------------------------------------------------------------------------
SALNA
Silutes pl. 101a
5800 Klaipeda
Phone: +370 46 325 325
Airconditioner, Refrigerator
--------------------------------------------------------------------------------
SENUKU Prekybos Centras Ltd.
Pramones Pr. 6 3031 Kaunas
Phone: + 370 37 304962
Fax: + 370 37 304640
LCD TV, Audio Vision, MWO, Refrigerator
--------------------------------------------------------------------------------
TRAJEKTORIJA ,JSC
Gedimino Str. 2 3000 Kaunas
Phone: + 370 37 321136
Fax: + 370 37 208640
LCD TV, Audio Vision, MWO, Refrigerator

GORENJE, BEKO, AEG, ALTUS, ARISTON, BLOMBERG, INDESIT, BOMANN, BOSCH, BRAUN,CLATRONIC, ELECTROLUX, ELTA, JETAIR, KENWOOD (buities technika), KRUPS, LG, MORA, MOULINEX, ROWENTA, SAMSUNG, SIEMENS, STOLLAR, TEFAL, VIDO, VIGOR, ZANUSSI garantinis centras: UAB „AG Service“, R. Kalantos g. 32, Kaunas, tel. (8 37) 33 01 87 Nemokama linija - 8 ~ 800 77 577
WHIRPOOL garantinis centras: UAB „Whirpool Lietuva“, J. Kubiliaus g. 6, Vilnius, tel. (8 5) 264 33 26.
CANDY, DAEWOO, ESCO, MOULINEX, ROWENTA, STOLLAR garantinis centras: UAB „Ogmios Astra Prekyba“, V. A. Graičiūnog. 1, Vilnius, tel. (8 5) 264 92 60.
ARDO, DELONGHI garantinis centras: UAB „East Trading Company“, Savanorių pr. 180, Vilnius, tel. (8 5) 210 57 00.
HANSA, BOSCH, ISIT, SHARP (šaldytuvai) garantinis centras: UAB „Senukų prekybos centras“, Pramonės pr. 6, Kaunas, tel. (8 37) 20 87 15
LIEBHERR, MIELE garantinis centras: UAB „Ogmios pulsas“, P. Lukšio g. 23, Vilnius, tel. 8 5) 274 17 88.
BEURER, MENIKINI, OMEGA, PETRA, THOMAS, AURORA garantinis centras: UAB „Tomsona ir partneriai“, Aguonų g. 17, Vilnius, tel. (8 5) 215 90 86.
SAECO, WIK, ARNICA garantinis centras: UAB „Krinona“, Šiaulių g. 50, Kaunas, tel. (8 37) 75 90 25.
BRAUN garantiniai centrai: UAB „Avitela“, Taikos pr. 15, Klaipėda, tel. (8 46) 38 35 00; V.Pustalnikovo IĮ , Baltų pr. 40, Kaunas, tel. (8 37) 24 17 58; UAB „Elektronas“, Kareivių g. 6, Vilnius, tel. (8 52) 76 09 26.
KARCHER garantinis centras: UAB "Cleanproline", Ukmergės g. 283A, Vilnius, tel. (8 5) 239 88 43.
LA PAVONI, RUSSELL HOBBS garantinis centras: UAB „Egidijus ir Vytautas“, Vytauto Didžiojo g. 3A, Jurbarkas, tel. (8 447) 79 200.
SHARP (šaldytuvai), WAECO, BONECO (oro drėkintuvai), BEKAR (kondicionieriai) garantinis centras: UAB „Šalnos prekyba“, Šilutės pl. 101A, Klaipėda, tel. (8 46) 32 53 25.
MIGIRIS garantinis centras: UAB „Migiris“, Naftininkų g. 28-31, Mažeikiai, tel. (8 443) 65 735.
SINGER garantinis centras: UAB „Trijų grupė“, Laisvės al. 8-1, Kaunas, tel. (8 37) 40 76 39.
TESY garantinis centras: UAB „Adreta“, Eišiškių pl. 8, Vilnius, tel. (8 5) 216 41 17.
ZAUBER garantinis centras: UAB „Fronteros transportas“, Eišiškių pl. 76B, Vilnius, tel. (8 5) 276 20 45.
SNAIGĖ garantinis centras: UAB „Snaigė“, Pramonės g. 6, Alytus, tel. (8 315) 56 206.
CHARKOV, AGIDEL, CHARKIV garantinis centras: UAB „Viltaima“, Taikos g. 95-71, Vilnius, tel. (8 5) 277 74 96.
CHARKOV, AGIDEL, CHARKIV garantinis centras: L. Zaliausko IĮ „Buiša“, I. Kanto al. 3-53, Vilnius, tel. (8 5) 230 76 78.
BROTHER (siuvimo mašinos) garantinis centras: UAB „Efirė“, Savanorių pr. 56, Vilnius, tel. (8 5) 213 90 70.
OMRON (medicininė technika) garantinis centras:
UAB „Ringitas“, Žemaičių pl. 25, Kaunas, tel. (8 37) 42 49 09

MSI (tik nešiojamųjų kompiuterių) gamintojo įgaliotasis serviso centras:

UAB "Servisa ICT"
Savanorių pr. 192 / J.Žemgulio g. 8, Kaunas
Tel. +370 37 329000

Geležinio Vilko g. 6A, Vilnius
Tel. +370 5 210 11 60
www.servisaict.lt

Prekėms suteikiami garantiniai laikotarpiai:

AEG/Electrolux/Zanussi produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
AIWA produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.

AIWA/SONY produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
ATLANT šaldytuvams ir šaldikliams suteikiama 5 metų garantija, viryklems bei skalbimo mašinoms - 24 mėnesiai.
BABYLISS produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
BELVAR produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
BRANDT produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija, imontuojamai technikai - 36 mėnesiai.
CANDY produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija, imontuojamai technikai - 36 mėnesiai.
CLARION produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
DAEWOO šaldytuvams, kondicionieriams, televizoriams, mikrobangėms suteikiama 24 mėnesių garantija, kitai produkcijai - 12 mėnesių.
DENON produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
EIO dulkiu siurbliams suteikiama 24 mėnesių garantija.
E-MAX viryklėms suteikiama 24 mėnesių garantija.
ENERGY produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
ENSTO produkcijai suteikiama 60 mėnesių garantija.
ESCO produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
EXIDO produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
FUNAI produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
GALE produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
GRUNDING produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
HAIER šaldytuvams suteikiama 24 mėnesių garantija.
HITEKER produkcijai suteikiama 24 men garantija.
HOOVER produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
K.B.SOLINGEN produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
IAR SILTAL šaldytuvams suteikiama 24 mėnesių garantija.
IDE LINE produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
ELIN produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
LIEBHERR produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
LG produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
MELISSA produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
MIELE produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
MPIO grotuvams suteikiama 12 mėnesių garantija.
MPMAN grotuvams suteikiama 12 mėnesių garantija.
ORION televizoriams suteikiama 24 mėnesių garantija.

PANASONIC produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.

PHILIPS produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
PIONEER produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
POLAR šaldytuvams suteikiama 24 mėnesių garantija.
ROADSTAR produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
SAMSUNG produkcijai suteikiama 24mėn esių garantija.
SANYO šaldytuvams, skalbyklėms, televizoriams, mikrobangėms suteikiama 36 mėnesių garantija, kitai produkcijai - 12 mėnesių.
SIEMENS produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
SHARP produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
SONY produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.
TANNOY produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
TAURUS siurbliams bei gartraukiams suteikiama 24 mėnesių garantija, kitai produkcijai - 12 mėnesių.
TRIANGLE produkcijai suteikiama 12 mėnesių garantija.
WHITELINE produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.

Whirlpool produkcijai suteikiama 24 mėnesių garantija.



Jei sąraše neradote autorizuoto centro, parašykite mums (info@ok1.lt) apie gedimą.


Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Facebook

Naujos prekės

  • ZOTAC GeForce GT 710 ZONE Edition, 2GB DDR5, DVI-D, HDMI, VGA
  • Nešiojamo kompiuterio baterija Whitenergy Samsung R580 11.1V 4400mAh balta
ZOTAC GeForce GT 710 ZONE Edition, 2GB DDR5, DVI-D, HDMI, VGA
ZOTAC GeForce GT 710 ZONE Edition, 2GB DDR5,... >>
Nešiojamo kompiuterio baterija Whitenergy Samsung R580 11.1V 4400mAh balta
Nešiojamo kompiuterio baterija Whitenergy... >>
Ubiquiti US-16-XG 10GbE Fiber Switch,12x 1G/10G SFP+, 4x 1G/10G RJ45 AC/DC Power
Ubiquiti US-16-XG 10GbE Fiber Switch,12x 1G/10G... >>
Qoltec Splitter 1x4 | 0.9mm | G.657A | SingleMode | 1.5m
Qoltec Splitter 1x4 | 0.9mm | G.657A |... >>
Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | SC/APC - SC/APC | SingleMode
Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | SC/APC - SC/APC... >>
Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | SC/PC - SC/PC | SingleMode
Qoltec Splitter 1x4 | G.657A | SC/PC - SC/PC |... >>
Qoltec Splitter 1x8 | 1.5m | 0.9mm | G.657A | SingleMode
Qoltec Splitter 1x8 | 1.5m | 0.9mm | G.657A |... >>
Qoltec Splitter 1x8 | G.652D | SC/APC - SC/APC | SingleMode
Qoltec Splitter 1x8 | G.652D | SC/APC - SC/APC... >>
Qoltec Splitter 1x8 | G.657A | SC/PC - SC/PC | SingleMode
Qoltec Splitter 1x8 | G.657A | SC/PC - SC/PC |... >>
Qoltec Splitter 1x16 | 1.5m | 0.9mm | G.657A | SingleMode
Qoltec Splitter 1x16 | 1.5m | 0.9mm | G.657A |... >>
Qoltec Splitter 1x16 | G.657A | SC/APC - SC/APC | SingleMode
Qoltec Splitter 1x16 | G.657A | SC/APC - SC/APC... >>
Qoltec Splitter 1x16 | G.657A | SC/PC - SC/PC | SingleMode
Qoltec Splitter 1x16 | G.657A | SC/PC - SC/PC |... >>
Qoltec Cable Tester Tester | RJ45 | RJ12
Qoltec Cable Tester Tester | RJ45 | RJ12 >>
Qoltec Wiring tester LAN | RJ45 | RJ12 | BNC
Qoltec Wiring tester LAN | RJ45 | RJ12 | BNC >>
Qoltec Dustless wipes for fiber optics
Qoltec Dustless wipes for fiber optics >>
Qoltec Cartridge cleaning joints
Qoltec Cartridge cleaning joints >>
Qoltec Fiber optic scissors | 140mm
Qoltec Fiber optic scissors | 140mm >>
Qoltec Stripper for fiber optic cables
Qoltec Stripper for fiber optic cables >>
Qoltec Visual optical fault locator | 1mW
Qoltec Visual optical fault locator | 1mW >>
Qoltec Visual optical fault locator | 20mW
Qoltec Visual optical fault locator | 20mW >>
Qoltec Manual microscope for fiber optic connectors | 200x
Qoltec Manual microscope for fiber optic... >>
Qoltec Crimping tool for fiber optic fibers
Qoltec Crimping tool for fiber optic fibers >>
Qoltec Stripper for fiber optic isolation
Qoltec Stripper for fiber optic isolation >>
Qoltec Pen for fiber optic cutting
Qoltec Pen for fiber optic cutting >>
Qoltec Cutter for fiber optic fibers
Qoltec Cutter for fiber optic fibers >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 3.6kN | 6-7mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL:... >>
Qoltec Cable hanger 4kN | 11-15mm
Qoltec Cable hanger 4kN | 11-15mm >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 3kN | 7mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 3kN |  >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 8kN | 10mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 8kN |  >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 5.5kN | 7mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL:... >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 5kN | 7mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 5kN |  >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 2.3kN | 5mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL:... >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 3kN | 6mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 3kN |  >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 0.7kN | 12x6mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL:... >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 22kN | 14-18mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 22kN... >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 15kN | 11-14mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 15kN... >>
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 10kN | 8-11mm
Qoltec Anchor clamp/ tensioning clamp MBL: 10kN... >>
Qoltec holder for cable | black
Qoltec holder for cable | black >>
Qoltec holder for cable | gray
Qoltec holder for cable | gray >>
Qoltec Holder/ clip for cable | the wall | white
Qoltec Holder/ clip for cable | the wall | white >>
Qoltec Outer corner | white
Qoltec Outer corner | white >>
Qoltec Cable cover | Angular | white
Qoltec Cable cover | Angular | white >>
Qoltec Inner corner | white
Qoltec Inner corner | white >>
Qoltec Hole cable cover | white
Qoltec Hole cable cover | white >>
Qoltec Connector crimping tool | RJ45 | RJ12 | RJ11
Qoltec Connector crimping tool | RJ45 | RJ12 |... >>
Qoltec Crimping of modular joints RJ45 | RJ11
Qoltec Crimping of modular joints RJ45 | RJ11 >>
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/APC | Singlemode | 3.0mm
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/APC |... >>
Qoltec Crimping of modular joints | 8p/ 6p
Qoltec Crimping of modular joints | 8p/ 6p >>
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC | Singlemode | 3.0mm
Qoltec speed Fiber optic connectors SC/UPC |... >>
Qoltec Fiber optic connectors FC/UPC | Multimode | 3,0mm
Qoltec Fiber optic connectors FC/UPC |... >>

Visos naujos prekės

Akcijos

Šiuo metu akcijų nėra