Philips 65OLED984 4K OLED+ televizorius 2019 metų naujiena

Nauja prekė

Philips 65OLED984 OLED+ televizorius 65OLED984/12

Gamintojas: Philips

Modelis: 65OLED984/12

Ekrano įstrižainė: 65" 164cm

Ekrano raiška: 3840×2160 ULTRA HD OLED

Skleistinės dažnis: 5000PPi

SMART TV funkcija: Taip

3D funkcija-

Smulkiau

7 959,00 € su PVM

-40,00 €

7 999,00 € su PVM

Apie prekę

Philips 65OLED984 OLED+ televizorius 65OLED984/12

Informacija 

Ekrano įstrižainė65"
Ekrano tipasOLED+
Skleistinės dažnis5000PPI 
Ekrano raiška

3840 x 2160 4K ULTRA HD

3D Technologija -
Vaizdo kokybės variklis

P5 Perfect Picture Engine

HD technologijaUltra HD 4K
Filmų peržiūra iš USBTaip
GamintojasPhilips
3D TV-
CL+ Jungis +
3D akiniai komplekte -
SMART TV+
Ausinių išvestis +
SCART jungtis +
Integruotas Wireless LAN +
USB +
Garso galia (RMS) 40W
Garso sistema
8 W x 2 vidutinių dažnių garsiakalbiai, 24 W žemųjų dažnių garsiakalbis
Komponentinė jungtis (Y/Pb/Pr)+
HDMI +
PC-in (VGA) -
Įmontuoti TV imtuvai

DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2           

Skype-
Teletekstas +
Internet TV+

Matmenys su stovu

 

Matmenys be stovo

 

Svoris 
Garantinis laikotarpis24 mėn.
 • Kvapą užimantis vaizdas. Erdvinis garsas.

  „Dolby Vision Atmos“ | HDR10+

  • „Bowers & Wilkins“ garsas
  • 4 pusių „Ambilight“
  • „P5 Perfect Picture Engine“
  • „Android“ televizorius / valdymas balsu
  4 pusių „Ambilight“. Išlaisvinkite dramą.

  4 pusių „Ambilight“. Išlaisvinkite dramą.

  Su „Philips“ 4 pusių „Ambilight“ kiekviena akimirka atrodys esanti arčiau. Išmanusis LED lempų rėmas keturiuose televizoriaus kraštuose ir realiu laiku matomas ekrano spalvų atspalvis ant sienos. Drama atrodo dar dramatiškesnė. Veiksmas – reikšmingesnis. Kambarį užvaldys garsų šou pagal grojaraščio melodijas ir kiekvieno žaidimo jaudulys. Kad ir kas jums patinka, patiks dar labiau.

  „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“. Kinematografinis vaizdas ir garsas.

  „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“. Kinematografinis vaizdas ir garsas.

  „Dolby“ aukščiausios kokybės garso ir vaizdo formatų palaikymas reiškia, kad žiūrimas HDR turinys atrodys ir skambės neįtikėtinai tikroviškai. Ar tai būtų naujausias transliuojamas serialas, ar „Blu-Ray“ diskų rinkinys – mėgausitės režisieriaus ketinimus perteikiančiu kontrastu, ryškumu ir spalvomis. Taip pat aiškiai, su visomis smulkmenomis ir sodriai girdėsite erdvinį garsą.

  „Google Play Store“ ir „Philips App Gallery“. Daugiau mėgstamų dalykų.

  „Google Play Store“ ir „Philips App Gallery“. Daugiau mėgstamų dalykų.

  Matykite daugiau nei tradicinę televizijos programą su „Google Play Store“ ir „Philips App Gallery“. Nuolat mėgaukitės filmais, televizija, muzika, programomis ir žaidimais. Daugiau mėgstamų dalykų.

  4K UHD OLED+ televizorius. Realus skirtumas.

  „Philips“ OLED+ televizorius naujai perteiks OLED grožį. Mėgaukitės naujais atspalviais ir detalėmis su mūsų P5 vaizdo apdorojimu. Atraskite jaudinantį „Bowers & Wilkins“ garsiakalbių garsą. Padarykite daugiau naudodami naujausias išmaniąsias funkcijas ir įsijauskite į mėgstamą turinį su „Ambilight“. Tai daugiau nei OLED. Tai – OLED+.

  Trečios kartos „P5 Engine“. Kad ir koks būtų šaltinis, visada tobula.

  „Philips P5 Pro Perfect Picture Engine“ su visiškai naujos kartos „Picture Quality Processor“ vaizdinę patirtį perkelia į aukštesnį lygį. Pamatykite mūsų OLED televizorius, išsiskiriančius tikroviškiausiais juodais atspalviais, realistiškiausiais natūraliais odos atspalviai ir neįtikėtinai tikroviškais judesiais. Dabar kiekvieną smulkmeną matysite pajusdami didesnį gylį, matydami aiškų ir ryškesnį vaizdą. Su mūsų „Philips“ OLED televizoriumi persikelsite į naują vaizdo kokybės realizmo erą.

  Atskiras centrinis aukštų dažnių garsiakalbis, kad švariai girdėtumėte dialogus.

  Šiam tikroviškam vaizdui reikia tikro garso. Legendinių garso inžinierių „Bowers & Wilkins“ išskirtinis garsiakalbio dizainas išsiskiria jaudinančiu tikroviškumu. Integruotas žemų dažnių garsiakalbis, aukštų dažnių garsiakalbiai ir viso diapazono garsiakalbiai skleidžia sodrius, aiškius bosus, per juos girdimi švarūs dialogai ir itin aiškūs aukšti dažniai. Net klausantis tyliai.

  Pakabinama 3.0 garso sistema: žemųjų dažnių garsiakalbis ir viso diapazono garsiakalbis

  Garsas turėtų būti puikiai girdimas ir be trikdžių. Šio „Philips“ televizoriaus kolonėlė padengta aukščiausios kokybės garsiakalbių medžiaga, kurią sukūrė aukščiausios klasės gamintojas „Kvadrat“. Ši graži medžiaga su vilna yra akustiškai laidi, tad kiekvienas mažiausias sklindantis garsas laisvai pateks iš garsiakalbių į patalpą.

  HDR10+. Pamatykite daugiau to, ką norėjo parodyti režisierius.

  Žiūrint „Philips“ HDR10+ televizorių vaizdo kokybė dar labiau prikausto dėmesį ir yra tikroviškesnė. Su dinamiškais metaduomenimis televizoriuje galima reguliuoti ryškumą kiekviename kadre. Nuo ryškaus dangaus iki žvakėmis apšviestų šventyklų – spalvos atrodo tikroviškai. Išsaugomos originalios detalės. Kontrastas nepriekaištingas.

  Valdymas balsu. Įdiegta „Google Assistant“. Veikia su „Alexa“.

  Valdykite „Philips Android“ televizorių balsu. Norite žaisti žaidimą, žiūrėti „Netflix“, rasti turinį ar programas „Google Play“ parduotuvėje? Tiesiog pasakykite televizoriui. Net galite duoti komandas visiems su „Google Assistant“ suderinamiems išmaniesiems namų prietaisams, pvz., galite pritemdyti šviesas ir nustatyti termostatą kino vakarui. Ir nereikės pakilti nuo sofos. Dienos, kai ieškojote nuotolinio televizoriaus valdymo pultelio, jau praeityje. Dabar naudokite balsą, norėdami valdyti išmanųjį „Philips“ televizorių per su „Alexa“ veikiančius prietaisus, pvz., „Amazon Echo“. Įjunkite televizorių, perjunkite kanalą, įjunkite žaidimų valdymo pultą ir atlikite kitus veiksmus su „Alexa“.

  Prikaustantis garsas. „Bowers & Wilkins“ suderinta su „Dolby Atmos“.

  Šiam tikroviškam vaizdui reikia tikro garso. Legendinių garso inžinierių „Bowers & Wilkins“ išskirtinis garsiakalbio dizainas išsiskiria jaudinančiu tikroviškumu. Su užvedančiais garsiakalbiais geriausiai išnaudosite „Dolby Atmos“. Pajuskite dramatišką garsą virš savęs ir aplink save, ar tai būtų virš galvų skrendantys kosminis laivas, ar minia arenoje.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: