KD-65XH9505 Sony Full Array LED televizorius 2020m. naujiena

Nauja prekė

KD-65XH9505 Sony Full Array LED televizorius

Modelis: KD65XH9505BAEP

Ekrano įstrižainė: 65" 164cm

Ekrano raiška: 3840 x 2160 ULTRA HD 4K

Skleistinės dažnis: MotioFlow

SMART TV funkcija: Taip Android

3D funkcija-

Smulkiau

2 499,00 € su PVM

-100,00 €

2 599,00 € su PVM

Apie prekę

KD-65XH9505 Sony Full Array LED televizorius
ModelisLED TV Sony KD-65XH9505
Ekrano tipasFull Array LED Ultra HD
  
Ekranas 
Ekrano dydis (cm)164 cm
Ekrano dydis (coliais)65"
Atnaujinimo dažnis„X-Motion Clarity“
Skiriamoji geba3840x2160 4K Ultra HD
Micro DimmingYra
  
Smart TV funkcijos 
Procesorius„Picture Processor X1™ Ultimate“
Smart TVTaip, Android
Aplikacijų parduotuvėYra
Web naršyklėYra
Veidrodinis ekranas (kito įrenginio)Yra
Vaizdo įrašymo galimybėYra
  
Valdymas 
Pulto tipasBalsu valdomas 
nuotolinio valdymo pultas
Valdymas išmaniaisiais įrenginiaisYra
Valdymas balsuYra
  
Belaidis prijungimas 
Wi-FiYra, integruotas
Wi-Fi DirectYra
Belaidė pelė ir klaviatūraNėra, galima prijungti
BluetoothYra
  
Prijungimas 
USB jungčių skaičius2
HDMI jungčių skaičius4
Ethernet (LAN)Yra
Skaitmeninė garso išvestisOptinė audio
  
Skaitmeninis signalas 
Imtuvinis derintuvas ("tiuneris")DVB-T/T2 DVB-C/ DVB-S/S2
  
Garsas 
Garso galia30W, "Acoustic Multi-Audio"
Garso efektų sistemaYra
  
Matmenys ir svoris 
Matmenys su stovu (P x A x G):1449 x 906 x 353 mm 
Matmenys be stovo (P x A x G):1448 x 833 x 70 mm
Svoris su stovu:23,7 kg 
Svoris be stovo:22,3 kg 
  
Bendri duomenys 
Korpuso spalvaJuoda
Garantija24 mėn.
Tvirtinimo ant sienos galimybėYra

Kas sudaro komplektą

  • Balsu valdomas nuotolinio valdymo pultas
  • Baterijos
  • Greitos įdiegties gidas
  • Kintamosios srovės laidas
  • Naudojimo instrukcijos
  • Stalinis stovas
TRILUMINOS ekranas

Atkuria platesnį ir tikslesnį spalvų diapazoną

Mūsų X1 procesoriais maitinamas TRILUMINOS praplečia spalvų spektrą ir taip atkuria daugiau spalvų, nei įprasti televizoriai. Jis analizuoja ir apdoroja kiekvieno vaizdo duomenis, kad spalvos būtų dar natūralesnės ir tikslesnės bei atitiktų realybę kaip niekada anksčiau.

X-Wide Angle

Nuostabios spalvos iš visų pusių

Dabar televizorių žiūrėti sėdint šone taip pat malonu, kaip ir sėdint priešais jį. Originali „Sony“ optinė konstrukcija leidžia reguliuoti foninį apšvietimą, o „X-Wide Angle“ skydelis – matyti tikroviškas spalvas, kad ir kur sėdėtumėte. Ši funkcija prieinama didesniuose kaip 55" televizoriuose.

„X-Motion Clarity“

Greitai judantys siužetai tampa ryškūs ir aiškūs

Kartais atrodo, kad kai kuriuose ekranuose matomi sporto ir greito veiksmo vaizdai susilieja. Mūsų naujausia „X-Motion Clarity™“ technologija užtikrina, kad vaizdas būtų tolygus, ryškus ir aiškus. Kiekvienas „mirksnis“ individualiai kontroliuojamas ir jo trukmė optimizuojama, o ryškumas padidinamas, kai reikia, todėl nieko nepraleisite.

4K „X-Reality PRO“

Aukščiausios kokybės raiška, kad ir ką žiūrėtumėte

Unikalios „Sony“ funkcijos bet kokio tipo turinį gali konvertuoti į tikrovišką 4K raišką. Dvigubai už „X1™ Extreme“ greitesnis „X1™ Ultimate“ procesorius tiksliai analizuoja ir apdoroja duomenis, suteikdamas 4K vaizdams tikroviškumo ir tekstūros. Unikalia 4K duomenų baze pasinaudodama „4K X-Reality™ PRO“ technologija net ir 2K bei „Full HD“ raiška filmuotus vaizdus konvertuoja taip, kad šie kuo labiau atitiktų 4K raišką.

„Full Array“ LED ir „X-tended Dynamic Range PRO“

Mėgaukitės tikroviško kontrasto tikslumu

Pamatykite, koks tikroviškas gali būti vaizdas išryškinus smulkias detales. Funkcija „Full Array LED“ apšviečia atskiras LED sritis ir taip sukuria tikroviškesnį kontrastą pašviesindama šviesias ir patamsindama tamsias sritis. Kontrastą dar labiau padidina „X-tended Dynamic Range™ PRO“5, sureguliuodama akinančio spindėjimo ryškumą ir šešėlyje esančios juodos spalvos gilumą.

Super Bit Mapping HDR

Super Bit Mapping HDR

Saulėlydžio šviesoje galima išvysti tūkstančius tonų, šešėlių ir gradacijų. „Super Bit Mapping HDR“ padeda tai atskleisti. Galite mėgautis puikia 4K raiškos TV vaizdo kokybe be jokių ruoželių, kuriuos galima išvysti kitų televizorių ekranuose.

Objektu pagrįstas HDR patobulinimas

Objektu pagrįstas HDR patobulinimas

Naudojant objektu pagrįsto HDR patobulinimo funkciją analizuojamos ekrane rodomų atskirų objektų spalvos ir pagal jas pritaikomas atitinkamas kontrastas, kitaip nei daugelyje televizorių, kuriuose kontrastas nustatomas tik pagal vieną juodos ir baltos spalvų kontrasto kreivę. Kiekvienas objektas tobulinamas atskirai, todėl šis televizorius gali atkurti didesnio gylio, aiškesnės tekstūros ir tikroviškesnius vaizdus.

Dviejų duomenų bazių apdorojimas

Dual database processing

Viena duomenų bazė naudojama vaizdui išvalyti, sumažinant triukšmą ekrane. Kita duomenų bazė konvertuoja į didesnę raišką ir vaizdą padaro aiškesnį. Šios dvi galingos vaizdo tobulinimo duomenų bazės veikia kartu, dinamiškai patobulindamos pikselius realiuoju laiku. Kiekvienoje duomenų bazėje yra dešimtys tūkstančių nuorodų, kurias sukaupėme iš savo patirties, daugelį metų kurdami televizijos turinį ir filmus.

Acoustic Multi-Audio™

Puikiai su garsu derantis vaizdas

Įprastų televizorių, kurių garsiakalbis yra po ekranu, garsas dažnai nesutampa su vaizdu. Mūsų „Acoustic Multi-Audio™“ turi du garso padėtį nustatančius garsiakalbius televizoriaus gale, kurių dėka garsas seka veiksmą ir užtikrinama įtraukianti patirtis. Žemųjų dažnių garsiakalbiai valdomai atskirai, kad šių garsiakalbių skleidžiamo garso padėties nustatymas būtų kuo tikslesnis esant aukštiems tonams – taip padidėja garso įspūdis ir stabilumas. Ši funkcija prieinama didesniuose kaip 55" televizoriuose. Nepriklausomas žemųjų dažnių garsiakalbių valdymas prieinamas 55–75" dydžio televizoriuose.

S-Force Front Surround

: Mėgaukitės kelių matmenų garsu su „S-Force Front Surround“

Garsas lyg klausantis per kelis erdvinio garso garsiakalbius. Konvertuodama įvestis, „S-Force Front Surround“ virtualiai atkuria televizoriuje kelių erdvinio garso garsiakalbių sistemą, kad galėtumėte mėgautis labiau įtraukiančio garso pojūčiais.

Voice Zoom

Aiškiai girdimi balsai

Dėl balso priartinimo funkcijos „Voice Zoom“ galite aiškiai girdėti žmonių kalbą nedidindami garsumo – puikiai tinka žiūrint naujienas ir dokumentiką.

„X-balanced“ garsiakalbis

Klausykitės aukštos kokybės garso 

Mūsų unikalios naujos formos „X-balanced“ garsiakalbis sukurtas taip, kad papildytų televizoriaus garso kokybę ir siaurą formą, o jūs mėgautumėtės aiškiu filmų ir muzikos garsu. Ši funkcija prieinama televizoriams, kurių ekranas yra 55–75".   

Optimizavimo aplinkai technologija

Geriausias vaizdas ir garsas bet kokioje aplinkoje

Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite geriausia įmanoma žiūrėjimo patirtimi. „Sony“ unikali aplinkos optimizavimo technologija automatiškai pritaiko vaizdą ir garsą pagal jūsų aplinką.

Vienos plokštumos dizaino koncepcija

„One Slate“ dizainas

Plonas ir paprastas „One Slate“ dizainas puikiai dera bet kokioje patalpoje ir leidžia susitelkti į ekraną.

Berėmis ekranas

Tolygus aliuminio paviršius

Leidžia visą dėmesį sutelkti į vaizdą, o ne į televizorių. 

Laidų ištiesimas

Vos pastebimi laidai

Naudodami laikiklius galėsite paslėpti laidus, kad televizorius atrodytų tvarkingai iš priekio, šono ir galo.6

Išplėstinis valdymas balsu

Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius

Visas išsvajotąsias pramogas surasite taip greitai, kaip kalbate. Naudodami šio išmaniojo „Android“ televizoriaus pažangią valdymo balsu funkciją, akimirksniu galėsite žiūrėti filmus ir televizijos laidas iš programų arba transliacijų.78

Neprilygstama programėlių įvairovė

Daugiau kaip 5000 programėlių – pralenkia visus kitus išmaniuosius televizorius

„Sony“ „Android Smart TV“ pasižymi nepralenkiamu programėlių pasirinkimu. Rinkitės programėles, gyvenimui suteiksiančias daugiau linksmybių ir pramogų.9

Programėlės, kurių nereikia laukti

Daugiau nebelaukite

Programėlės paleidžiamos greitai ir jums nereikės laukti jas perjungiant – „Netflix“ paleidžiamas 3 kartus greičiau nei anksčiau.10

Sujunkite su savo „Alexa“

Prijunkite prie savo „Alexa“

Prijunkite „Alexa“ palaikančius įrenginius, kad sklandžiai valdytumėte „Sony“ televizorių laisvomis rankomis. Naudodami „Alexa“ galite įjungti televizorių, perjungti kanalus, reguliuoti garsumą ir dar daugiau. 11

Veikia su „Google Assistant“

Veikia naudojant „Google Home“

Prijunkite „Google Home“, kad sklandžiai valdytumėte „Sony“ televizorių laisvomis rankomis. Naudodami „Google Home“, galite rasti ir žiūrėti mėgstamus vaizdo įrašus per „Sony“ televizorių nepajudinę piršto.

„Apple AirPlay“ ir „Apple HomeKit“

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“12

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“, mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.13

„Chromecast“

Žiūrėkite didesniame, geresniame ekrane naudodami „Chromecast“

„Chromecast“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamus vaizdo įrašus, žaidimus ir programas iš mobiliojo įrenginio televizoriaus ekrane itin gera vaizdo kokybe. Tereikia bakstelėti transliavimo mygtuką „Android“ ar „iOS“ įrenginio ekrane ir mėgstamą turinį pamatysite didžiuliame ekrane. Transliuokite turinį ir toliau naršykite savo telefone ar planšetėje.14

Išmanusis nuotolinio valdymo pultas

Lengva valdyti išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu

Prijunkite televizijos priedėlius ir kitus įrenginius HDMI jungtimi ir visus juos valdykite vienu išmaniuoju įrenginiu. Jį lengva naudoti dėl plonesnės suapvalintos konstrukcijos su mikrofonu, skirtu valdymui balsu, ir patogių mygtukų.15

Šviečiantis nuotolinio valdymo pultelis

Tamsoje matomas nuot. valdymo pultas su foniniu apšvietimu 

Žiūrint televizorių tamsoje tereikia pakelti nuotolinio valdymo pultelį su įtaisytu galiniu apšvietimu, kad perjungtumėte kanalus ir reguliuotumėte garsą. Ši funkcija prieinama didesniuose kaip 55" televizoriuose. 16

Google Play™

„Google Play™“. beribis turinio ir programų pasaulis

Atraskite filmus ir TV serialus, žaidimus ir dar daugiau, naršydami „Google Play™“. Visiškai naujai mėgaukitės dideliu ir vis augančiu programėlių pasirinkimu savo televizoriuje.17

Clear Phase

„Clear Phase“ – sklandus, subalansuotas garsas

BRAVIA™ naudojamas galingas kompiuterinis modelis, kuriuo analizuojami ir kompensuojami garsiakalbių dažnių diapazono netikslumai. Tai atliekama tiksliau atrenkant garsiakalbių dažnių pavyzdžius. Ši informacija panaudojama šalinant bet kokius natūralius garsiakalbio dažnių diapazono šuolius, todėl atkuriamas švarus, natūralus bet kokio dažnio garsas.

„Bluetooth“

„Bluetooth“ ryšys

Prijunkite su BLUETOOTH® suderinamus įrenginius prie televizoriaus, kad galėtumėte mėgautis bevielėmis pramogomis. Susiekite savo „Bluetooth“ ausines su BRAVIA ir mėgaukitės TV serialais ir muzika mėgstamiausioje vietoje be jokių trukdžių.18

Nertflix Calibrated Mode 

Originali kokybė su „Netflix Calibrated Mode“

Šis režimas buvo sukurtas specialiai tam, kad „Netflix“ filmus būtų galima žiūrėti per televizorių ir mėgautis originalia vaizdo kokybe. „Netflix Calibrated Mode“ padeda išsaugoti filmo kūrėjo viziją ir tikslus.

„Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“

Jauskitės tarsi kino teatre

Mėgaukitės kino teatro pojūčiais namuose. „Dolby Vision™“ suteikia scenoms gyvybingumo, todėl matysite autentišką vaizdą, o „Dolby Atmos™“ pripildo kambarį įtraukiančio erdvinio garso.19

„CalMAN Ready“

Išsaugomos kūrėjų idėjos

Siekiant perteikti filmų kūrimo proceso spalvų įvairovę, šiame televizoriuje įdiegta didelio našumo „Portrait Display“ automatinio kalibravimo programinė įranga „CalMAN®“. Taip galime pasiekti beprecedentį kalibravimo lygį ir atlikti tikslų reguliavimą, kuris neįmanomas naudojant įprastus vaizdo nustatymus. Spalvos atkuriamos tiksliai ir atitinka pradinį televizijos signalą, be to, laikui bėgant, prisitaikoma prie subtiliausių spalvinių pakitimų. „CalMAN®“ programinė įranga, naudojama vaizdo kūrėjų montuojant filmus ir atliekant kokybės kontrolę, jau suderinta su šiuo televizoriumi, todėl jos privalumus galės įvertinti klientai. Mūsų pareiga – suteikti galimybę matyti profesionaliai ir tiksliai sukalibruotas spalvas namuose

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: