Kategorijos

Gamintojai

Facebook

MOKILIZINGAS – tai naujasis UAB „Snoro lizingas“ vardas.

Įmonė rinkoje veikia jau 15 metų – veiklą pradėjusi 1999 metais, bendrovė buvo šių paslaugų pradininkė Lietuvoje.

Per 15 savo veiklos metų įmonė įgijo didelį vartotojų pasitikėjimą – daugiau nei 2/3 bendrovės klientų paslaugomis naudojasi antrą ir daugiau kartų. Įmonės paslaugomis jau yra pasinaudoję daugiau nei 800 tūkst. Lietuvos gyventojų, o per metus sudaroma daugiau nei 100 mln. Lt vertės naujų finansavimo sutarčių. MOKILIZINGO paslaugas teikia daugiau nei 2000 partnerių visoje Lietuvoje.

Lizingo paslauga galima pasinaudoti daugiau kaip 3000 pardavimo vietų, o išsimokėjimo trukmė gali būti net iki 48 mėnesių. Kasdien šia paslauga pasinaudoja daugiau nei 200 pirkėjų.

Bendrovės akcijas 2013 m. rugpjūčio mėn. 7 d. įsigijo Estijos bankas LHV ir jo partneris RAZFin – Rakauskų šeimos bei „Zabolis Partners“ kontroliuojama investicinė bendrovė.

LHV Lietuvoje įsikūrė dar 2005 metais – tai stiprus užnugaris iš mūsų Šiaurės kaimynų, užtikrinantis inovacijas, pasiteisinusius ir patogius sprendimus. Mūsų akcininkai taip pat yra Lietuvos investicijų grupė, investavusi į elektroninių pinigų įstaigą UAB „Antigravity payment systems“ (viešai žinomą kaip MOKIPAY), nekilnojamąjį turtą bei atsinaujinančią energetiką.