Elektrinis paspirtukas PROPHETE E-Scooter 36 Volt 8" mėlynas

Nauja prekė

Elektrinis paspirtukas PROPHETE E-Scooter 36 Volt 8" mėlynas

LIČIO JONŲ BATERIJA


ROTACINĖ RANKENA

Smulkiau

334,00 € su PVM

-115,00 €

449,00 € su PVM

Apie prekę

Elektrinis paspirtukas PROPHETE E-Scooter 36 Volt 8" mėlynas

Itin greitas ir originalus: PROPHETE elektrinis paspirtukas su grandinine pavara ir 300 vatų galia. Jei jūs norite keliauti greitai ir stilingai, šis paspirtukas yra skirtas būtent jums. Jo 36 voltų variklis leidžia jums važiuoti iki 18km/h!

Vienu baterijos įkrovimu su šiuo stilingu PROPHETE elektriniu paspirtuku galėsite nuvažiuoi maždaug 20km. Kai baterija išsikraus, ją vėl įkrauti galėsite vos per 2.5 valandos! 8 colių padangos yra pripildytos oro ir užtikrina puikų sukibimą su pagrindu, kuriuo važiuojate.

Kai važiuosite, galėsite nustatyti greitį per kelias akimirkas, taip, kad būtų patogu jums. Jums tereiks pasukti paspirtuko rankeną. Paspirtuko stabdis beveik nekelia jokio garso, todėl jūs visada saugiai ir greitai stabdysite. Specialus sulankstymo mechanizmas užtikrina, kad kai negalėsite važiuoti paspirtuku jį galėsite greitai ir patogiai sulankstyti ir pernešti bei jis užims nedaug vietos namuose, kai jo nenaudosite!

LIČIO JONŲ BATERIJA
Priklausomai nuo vairavimo stiliaus, "PROPHETE" e-paspirtukas pasiekia maksimalų 20 km nuotolį tik vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Jį įkrauti galite vos per 2,5 valandas!

ROTACINĖ RANKENA
Kai važiuosite, jūs galėsite reguliuoti greitį su praktiška ir patogia rankena.

Baterijos talpa4,4 Ah
Maksimalus greitis (km/h)18
Apkrova (kg)100
KitaMaksimalus atstumas 20 km.
BaterijaLičio-jonų
Garantija (mėn.)24


30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: