QE75Q900RA Samsung QLED 8K Ultra HD televizorius 2019m. naujiena

Nauja prekė

QE75Q900RA Samsung QLED 8K Ultra HD televizorius

Gamintojas: Samsung

Modelis: QE75Q900RATXXH

Ekrano įstrižainė: 75" 189cm

Ekrano raiška: 7680 x 4320 ULTRA HD 8K

Skleistinės dažnis: 4000 PQI

SMART TV funkcija: Taip

3D funkcija-

Smulkiau

5 999,00 € su PVM

Apie prekę

QE75Q900RA Samsung QLED 8K Ultra HD televizorius
Informacija
Ekrano įstrižainė75"
Ekrano tipasQLED
Skleistinės dažnis

4000 PQI

Ekrano raiška

7680 x 4320 ULTRA HD 8K

3D Technologija -
Vaizdo kokybės variklis

„Quantum 8K“ procesorius

HDR

HD technologija

ULTRA HD 8K

Filmų peržiūra iš USBTaip
GamintojasSamsung
3D TV-
CL+ Jungis +
3D akiniai komplekte -
SMART TV+
Ausinių išvestis +
SCART jungtis +
Integruotas Wireless LAN+
USB+
Garso galia (RMS)
Garso sistema

Komponentinė jungtis (Y/Pb/Pr)+
HDMI+
PC-in (VGA) -
Įmontuoti TV imtuvai

DVB-T/T2/C/S/S2, analoginis

Skype+
Teletekstas +
Internet TV+

Matmenys su stovu

 

Matmenys be stovo

 

Svoris
Garantinis laikotarpis24 mėn.

 QLED 8K, Perfect reality

*Gaminio dizainas ir charakteristikos gali skirtis atsižvelgiant į televizoriaus modulį ir dydį.

Kas yra 8K raiška? Tai itin didelė raiška, 4 kartus didesnė už 4K UHD ir 16 kartų didesnė už FHD raišką. Su daugiau nei 33 milijonais pikselių „Samsung QLED 8K Q900R“ sukuria nepriekaištingą vaizdą, keliantį pačius geriausius įspūdžius. Tai yra tikroji 8K raiška.

„Samsung QLED 8K Q900R“ užtikrina tokį gryną vaizdą, kokio ir tikitės iš itin didelio ekrano, nesvarbu, iš kokio atstumo žiūrėtumėte.

„Quantum 8K“ procesorius
Išskirtinės „Samsung“ technologijos leidžia „Samsung QLED 8K Q900R“ naudoti dirbtinį intelektą ir mažesnės raiškos turinį rodyti 8K raiška. Jos optimizuoja garsą, prisitaiko prie patalpos apšvietimo lygio ir rekomenduoja jums populiariausią turinį bei informaciją per balso valdymo sistemą.
Vaizdo pagerinimas iki 8K
Naudodamas mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto teikiamas galimybes, „Samsung QLED 8K Q900R“ pagerina turinį, sukuria tekstūrą, pašalina triukšmą ir išryškina detales. Mėgaukitės aiškiais ir tiksliais 8K kokybės vaizdais.
„Samsung“ ypatinga raiška (MSI) pagrįsta mašininiu mokymusi – tai formulės, pagerinančios įvairių lygių raišką ir turinį iki 8K.
Optimalus garsas
„Quantum“ 8K procesorius sukuria tokį garsą, koks yra realybėje, analizuodamas kiekvieną žiūrimą vaizdą, išryškindamas balsus filmuose ir spektakliuose, optimizuodamas fono triukšmą ir žiūrovų garso takelius sporto laidų ar renginių transliacijų metu.
Pritaikytas turinys
Televizijos teikiamos pramogos bus visiškai kitokios. Vien balso pagalba gaukite jums pritaikytą turinį. Tiesiog tarkite žodį.
Aplinkos režimas
Priderinkite juodą ekraną prie savo gyvenimo būdo ir supančios aplinkos. Savo televizorių galite paversti puikia interjero detale.
* „AMBIENT MODE“ fono nustatymo galimybės gali skirtis dėl vietos, kurioje yra televizorius, įskaitant sienos dizainą, raštą, spalvą ir kitas aplinkybes.
  
Q HDR 4000
Dėka 8K raiškos HDR technologija veikia dar geriau. „Samsung QLED 8K Q900R“ rodo tokias detales, kokių anksčiau nepastebėdavote tamsiausiose ir šviesiausiose scenose. Žiūrėkite tobulą 4 000 nitų HDR turinį režisieriaus akimis. Tai yra tikroji 8K HDR patirtis.
Direct Full Array Elite
„Direct Full Array Elite“ apšvietimo technologija išryškina smulkiausias detales kontroliuodama kiekvieną šviesos vienetą. Tamsias vietas matysite dar tamsiau, o šviesias – dar šviesiau.
100 % spalvų
„Samsung QLED 8K Q900R“ atskleis visą spalvų diapaziną 100% tikslumu. Tai reiškia, kad prie bet kokio apšvietimo matysite tikslias, ryškias ir gilesnes spalvas.
Žiūrėkite vaizdą, o ne į televizorių
„Samsung QLED 8K Q900R“ pagerina jūsų žiūrėjimo patirtį, tuo pačiu pasižymėdamas elegantišku ir stilingu dizainu.
Kiekvienas dizaino aspektas. Sukurta profesionalų.
* Paveikslėlyje parodytas produktas gali skirtis nuo tikrojo. Prašome peržiūrėti mūsų galeriją.
Viena nepastebima jungtis
Naudojant vieną nepastebimą jungtį, vienoje vietoje sujungiami keli prietaisai. Laikas kurti savo erdvę su „Samsung QLED 8K Q900R“.
   
    
     
Vienas nuotolinio valdymo pultelis
Lengvai valdykite prijungtus įrenginius ir turinį vieninteliu nuotolinio valdymo pulteliu. Jis turi ir automatinio aptikimo funkciją, kuri leidžia automatiškai sujungti ir pažymėti įrenginius. Lengva rasti, lengva naudoti.
*Konkretus gaminys gali skirtis nuo vaizduojamo nuotraukoje.
SmartThings
„SmartThings“ funkcija paverčia jūsų televizorių išmaniųjų namų įrenginių valdymo pultu, kuriuo galima valdyti viską nuo šaldytuvų iki mobiliųjų įrenginių. Ji leis jums lengvai sąveikauti, valdyti ir stebėti savo išmaniuosius namus intelektualiai.
* SmartThings compatible devices may vary by region.** This service and GUI(Graphic User Interface) may vary by region.*** This function may differ by mobile and operating system. **** Must download and install the SmartThings app.
Mobiliojo telefono nustatymas
„SmartThings“ leidžia prieiti prie asmeninio turinio naudojantis vienu paprastu portalu. Lengvai valdoma per virtualų „Samsung“ asistentą „S-Voice“.
* Nustatymo procesui reikalinga „Samsung“ paskyra. Norint sujungti televizoriu jis turi būti prijungtas prie interneto.
** Nustatymo procesą galima atlikti ir pulteliu.
Steam Link
Naudojimosi instrukcijoje nenurodytoms šalims
Žaiskite žaidimus dideliame ekrane, mėgaukitės nepriekaištingos kokybės grafika ir greičiu. Programėlė „Steam Link“ suteikia galimybę leisti „Steam“ žaidimus nenaudojant atskiro „Steam Link“ bloko.
Vienas nuotolinio valdymo pultelis     
Lengvai valdykite prijungtus įrenginius ir turinį vieninteliu nuotolinio valdymo pulteliu. Jis turi ir automatinio aptikimo funkciją, kuri leidžia automatiškai sujungti ir pažymėti įrenginius. Lengva rasti, lengva naudoti.
*Konkretus gaminys gali skirtis nuo vaizduojamo nuotraukoje.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: